• Twitter
  • Facebook
  • Google+
  • Instagram
  • Youtube

Filmy instruktażowe i poradniki

Tajemnice fotografii: Przegląd arsenału na rok 2015

Tajemnice Fotografii: Przegląd arsenału na rok 2015
Polska 2015, seria 2 odc. 2

Prowadzący: Adrian Staśkiewicz
Sprzęt fotograficzny to podstawowe narzędzie pracy każdego kto ma do czynienia z robieniem zdjęć. Dlatego tak ważne jest aby o niego dbać. W dzisiejszym odcinku sprawdzimy jak zmienił się nasz fotograficzny arsenał, którego na co dzień używamy podczas przyrodniczych wojaży. Warto skupić uwagę nie tylko na tym co ubyło za naszego ekwipunku, ale także na tym co dopiero do niego dołączyło. Nowe "uzbrojenie" z pewnością pozwoli na jeszcze pełniejsze zżycie się z naturą, A co wyjdzie z romansu aparatu z przyrodą będziecie mogli się przekonać już w kolejnych odcinkach.Tajemnice fotografii: NIKON D7100 Unboxing

Tajemnice Fotografii: NIKON D7100
Polska 2015, odc. 1, seria 2

Prowadzący Adrian Staśkiewicz
W tym sezonie nadal zajmujemy się fotografią. Główną tematyką zdjęć ciągle zostają kadry przyrodnicze. W tym sezonie, uwagę zwracają nie tylko interesujące ujęcia zwierząt, roślin i krajobrazów, a także to czym zdjęcia są wykonywane. W nowych odcinkach będzie można skonfrontować swoją podstawową wiedzę o szeroko rozumianej fotografii. Nie zabraknie także wypadów poza studio, plenerowych sesji fotograficznych i ciekawostek o sprzęcie, z którego korzysta prowadzący. Zmianie uległa też sama formuła odcinków w nowej serii, ale tego dowiedzieć się można oglądając program. Dzisiejszy odcinek poświęcony został lustrzance marki Nikon sygnowanej numerem D7100 i jej rozpakowywaniu.Tajemnice fotografii: Wieczorny wypad z aparatem

Tajemnice fotografii: Wieczorny wypad z aparatem
Polska 2014, odc. 4

Prowadzący: Adrian Staśkiewicz
Nieszablonowy program ukazujący fotografię z perspektywy amatora, w których prowadzący stara się ukazać nie tylko tajniki fotografii, ale także zachęca do podjęcia wyzwania jakim jest robienie zdjęć i pokazuje emocje jakie towarzyszą każdej jego wyprawie. Dzisiejszy odcinek został poświęcony wieczornemu wypadowi w poszukiwaniu czapli białej. Co z tego wynikło sprawdźcie oglądając kolejny odcinek Tajemnic fotografii.


Tajemnice fotografii: Pierwsza wyprawa przyrodnicza

Tajemnice fotografii: Pierwsza wyprawa przyrodnicza
Polska 2014, odc.3


Prowadzący: Adrian Staśkiewicz
Kolejny odcinek z serii Tajemnic fotografii, w którym mamy okazje ujrzeć fotografię przyrodniczą z punktu widzenia amatora. Tym razem program pozwala zobaczyć prawdziwą "akcję", czyli wszystko to co dzieje się na prawdziwej przyrodniczej wyprawie z aparatem w dłoniach. Chwile zwątpienia, niepewności oraz radości, bezsilność i zapał do dalszego fotografowania. Tak, w skrócie można opisać skrajnie różne emocje, które udzielają się każdemu kto chociaż na chwilę "wkręci się" w robienie zdjęć podczas takiego wyjazdu.. nawet gdzieś niedaleko.


Tajemnice fotografii: Wyposażenie plecaka podczas wyprawy z aparatem

Tajemnice fotografii: Wyposażenie plecaka podczas wyprawy z aparatem
Polska 2014, odc. 2

Prowadzący: Adrian Staśkiewicz
Kolejny odcinek, nowo powstającego programu ukazującego tajniki fotografii okiem fotografa-amatora. Tym razem prowadzący zajął się tym, co sam zabiera na codzienne wędrówki z aparatem. Zbiór i opis wielu podstawowych rzeczy, których nie może zabraknąć podczas żadnej wyprawy to doskonałe przygotowanie, szczególnie dla tych, którzy swoją przygodę z aparatem dopiero zaczynają. Nie mniej jednak wskazówki i porady mogą okazać się przydatne, dlatego też odcinek skierowany jest do szerokiego grona odbiorców.


Tajemnice fotografii: Gdzie warto fotografować

Z dość sporym opóźnieniem, przedstawiam Wam swój pierwszy filmik poświęcony fotografii. Oczywiście znając swoje (nie)szczęście można było się spodziewać, że coś stanie na przeszkodzie i nie pojawi się on na YT tak jak planowałem. Kolejny dzień zdjęciowy w czwartek. Tym razem film w niedziele ok. 10:00. Mam nadzieję, że już bez problemów technicznych. Miłego oglądania!

Tajemnice fotografii: Gdzie warto fotografować
Polska 2014, odc. 1

Prowadzący Adrian Staśkiewicz
Pierwszy odcinek tajemnic fotografii to premierowa odsłona programu, w którym robienie zdjęć zostało ukazane z perspektywy fotografa-amatora. Podczas trwania odcinka prowadzący zabierze nas w miejsca, które sam często odwiedza, gdy robi zdjęcia. Krótki opis wad i zalet określonych punktów, w których można znaleźć coś godnego uwagi to doskonała wskazówka szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią. Kilkuminutowy program z pewnością może dostarczyć wielu ciekawych informacji lub po prostu okazać się interesującą prezentacją wytrwałości, cierpliwości i zaangażowania fotografa w to co robi.

Kontakt

Zostań ze mną w kontakcie


Adres

Teodozewo 27, 63-805 Łęka Mała

Numer

+48 695 194 559

Strona internetowa

www.fotografia-adrian-staskiewicz.blogspot.com